T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ÇANKAYA - Ankara Fen Lisesi

BİLGE KUNDUZDA "FL" FARKI

5-9 kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Bilge Kunduz Etkinliğinde okulumuz sıralaması aşağıda verilmiştir. Sertifikalarınızı almak için SERTİFİKA sütunundakiisminize tıklayın.

Etkinliğin yapılmasında katkıda bulunan Bilişim Teknolojileri öğretmeni M. Sait GÜMÜŞ´ e teşekkür ederiz.

Sıra No Ad Soyad Sınıf Sertifika Bağlantısı (isminize tıklayın) Puan
1 EBRAR POÇAN 10 EBRAR POÇAN 123
2 SULTAN KURT 10 SULTAN KURT 123
3 AYSE SELIN ARS 9 AYSE SELIN ARS 123
4 BURAK GÜZIDE 9 BURAK GÜZIDE 123
5 İDIL KAREN ŞAHIN 9 İDIL KAREN ŞAHIN 119
6 BURAK ZENGIN 9 BURAK ZENGIN 115
7 ŞEBNEM BIHTER KELEŞ 9 ŞEBNEM BIHTER KELEŞ 111
8 AHSEN ECE KABA 9 AHSEN ECE KABA 111
9 SULTAN ŞAHIN 9 SULTAN ŞAHIN 111
10 CAHIT ENES BAŞ 10 CAHIT ENES BAŞ 107
11 MUSTAFA MERT SATILMIŞ 9 MUSTAFA MERT SATILMIŞ 107
12 ABDULMECID KOÇYIĞIT 9 ABDULMECID KOÇYIĞIT 107
13 MUHAMMED ENES ÖZCAN 9 MUHAMMED ENES ÖZCAN 106
14 MÜBERRA İREM İNEL 9 MÜBERRA İREM İNEL 99
15 ERSIN KARA 10 ERSIN KARA 91
16 İDRIS ONAY 9 İDRIS ONAY 91
17 MEHMET CAN BIYIK 10 MEHMET CAN BIYIK 91
18 AHMET ALPTUĞ ÖZTÜRK 10 AHMET ALPTUĞ ÖZTÜRK 87
19 GÜLIN BATU 10 GÜLIN BATU 87
20 ALI BERAT AK 9 ALI BERAT AK 86
21 AHMET ALPHAN YÜKSEL 9 AHMET ALPHAN YÜKSEL 83
22 BORA ÇALIM 10 BORA ÇALIM 79
23 AHMET ÖZCAN 9 AHMET ÖZCAN 79
24 UFUK CAN KAPLAN 9 UFUK CAN KAPLAN 79
25 ÜMIT SEVINÇLER 9 ÜMIT SEVINÇLER 79
26 BERKE DINÇER 9 BERKE DINÇER 78
27 HÜSEYIN ATALA 10 HÜSEYIN ATALA 76
28 AYŞE CEREN DEMIR 9 AYŞE CEREN DEMIR 75
29 HÜSEYIN YIĞIT GASPAK 9 HÜSEYIN YIĞIT GASPAK 67
30 SUDE KAVILCIOĞLU 9 SUDE KAVILCIOĞLU 67
31 AHMET KAĞAN SARICAOĞLU 9 AHMET KAĞAN SARICAOĞLU 67
32 FATIH ÇAKIR 9 FATIH ÇAKIR 63
33 BERKAY KELEŞ 9 BERKAY KELEŞ 63
34 YASIN TURAN ÖCAL 10 YASIN TURAN ÖCAL 61
35 ŞEYDA ALTINDAŞ 10 ŞEYDA ALTINDAŞ 59
36 TAHA GÜVENDI 10 TAHA GÜVENDI 59
37 ONUR DÖNMEZ 10 ONUR DÖNMEZ 59
38 ÇAĞATAY DEMIRAY 9 ÇAĞATAY DEMIRAY 59
39 TALHA MÜLAYIM 9 TALHA MÜLAYIM 55
40 ALICAN KARAKULAK 9 ALICAN KARAKULAK 55
41 BARBAROS BOLAT 9 BARBAROS BOLAT 55
42 İLKAY DENIZ DÜLDÜL 10 İLKAY DENIZ DÜLDÜL 51
43 ELBER CAN GÖZÜBÜYÜK 10 ELBER CAN GÖZÜBÜYÜK 47
44 EMIRHAN ŞAHIN 9 EMIRHAN ŞAHIN 47
45 ALP DURMUŞ 9 ALP DURMUŞ 43
46 ALI EMRE TEKE 9 ALI EMRE TEKE 39
47 BUĞRA ÇEKIÇ 10 BUĞRA ÇEKIÇ 39
48 YAĞMUR GÖMEK 10 YAĞMUR GÖMEK 35
49 NILÜFER KILIÇ 9 NILÜFER KILIÇ 35
50 KAĞAN MANSUROĞLU 10 KAĞAN MANSUROĞLU 35
51 BETÜL DELIALIOĞLU 9 BETÜL DELIALIOĞLU 35
52 SAID KAYA 9 SAID KAYA 34
53 HAYRUN NISA BINGÖL 10 HAYRUN NISA BINGÖL 21
54 MURAT CAN DÜNDAR 9 MURAT CAN DÜNDAR 19
55 ALPEREN TAŞ 10 ALPEREN TAŞ 19
56 AHMET HASAN OKUMUŞ 10 AHMET HASAN OKUMUŞ 14
57 İSA ADAHAN ÜNAL 9 İSA ADAHAN ÜNAL 11
58 MUSTAFA SOLAK 10 MUSTAFA SOLAK 5
59 NAZLI AZRA GÜMÜŞ 9 NAZLI AZRA GÜMÜŞ 5
60 METIN AYDIN UŞAN 9 METIN AYDIN UŞAN 0
61 ASRIN GÜNEŞ 9 ASRIN GÜNEŞ 0
62 DENGIN GÜVEN 9 DENGIN GÜVEN 0
63 MELIKE ZEYNEP KOÇER 9 MELIKE ZEYNEP KOÇER 0
64 MEHMET EREN SOLGUN 9 MEHMET EREN SOLGUN 0
65 BERK ERDOĞAN 10 BERK ERDOĞAN 0
66 YIĞIT SELAHATTIN KARAGÖZ 9 YIĞIT SELAHATTIN KARAGÖZ -9
67 RAFET KADIR YILMAZER 9 RAFET KADIR YILMAZER -21
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 27.11.2018 - Güncelleme: 27.11.2018 14:34 - Görüntülenme: 895
  Beğen | 2  kişi beğendi